O nás

Vítejte v našem e-shopu!

Již mnoho let jezdíme do Německa pro potraviny, drogerii a mnoho dalšího zboží pro naši rodinu, přátele a známé. Tak jsme se rozhodli, proč to nezkusit i pro širší okruh zákazníků, kteří třeba nemají možnost si do Německa zajet nebo se jim to vzhledem k vzdálenosti nevyplatí.

Proč zrovna zboží z Německa? Je to jasné – téměř všechno je tam kvalitnější. I značkové výrobky, které se zdají být na první pohled stejné, jsou jiné složením, protože většina zavedených značkových firem vyrábí své výrobky zvlášť pro Východní a zvlášť pro Západní Evropu. A často je kromě vyšší kvality i cena nižší než v české maloobchodní síti.

Jsme e-shop fungující již od roku 2016, a naši nabídku postupně doplňujeme a upravujeme podle Vašeho zájmu a požadavků. Chceme nabízet hlavně drogerii, dětskou výživu, trvanlivé potraviny, krmivo pro zvířata a mnoho dalšího. Prostě vše, co je v Německu výhodné, levnější a kvalitnější než v ČR. Pokud máte zájem o nějaké zboží, které jste v nabídce našeho e-shopu nenašli, budeme rádi když nám napíšete, a my můžeme naši nabídku o toto zboží rozšířit. Jediné, co nechceme nabízet, jsou potraviny vyžadující speciální zacházení (rychle zkazitelné, mražené atd.). Jinak můžeme dovézt na přání téměř vše. Na nákupy jezdíme zpravidla každý týden, takže dodací doba zboží by neměla přesáhnout dva týdny včetně času potřebného pro doručení. Většinu položek nemáme skladem a nakupujeme je operativně podle přání zákazníků.

Naším cílem je, abyste byli s naším zbožím a službami maximálně spokojeni a rádi se k nám vraceli.   


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).